Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Akvaryum & Kar Dünyası
Binlerce su altı canlısı
Denizlerin büyülü dünyası
Doğal kar ve 5 ayrı kar kaydırağı
Buzdan yapılmış sanat şaheserleri
1 Gün
%
İndirim
Satın Al
Bu turda çocuk kabul edilmiyor.
Size, tropik denizlerin sıcaklığı ile dört mevsim gerçek kar keyfini bir arada yaşayabileceğiniz çok özel bir fırsat sunuyoruz. Giysilerinizle, sıcak denizlere daldığınızı, ıslanmadan, balıklarla birlikte yüzdüğünüzü ve biraz sonra kıyıya çıktığınızda da; üzerinize kar yağdığını ve bir dağ kulübesinde sıcak salep ya da sucuk ekmekle içinizin ısındığını hayal edin! Şimdi, hayali bir kenara bırakın ve benzersiz anılar yaşayacağınız Antalya Akvaryum’un ve Kar Dünyasının yolunu tutun. Üstelik, hayalleri gerçeğe dönüştüren bu ikili paketle...
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM