Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Aquarium & WR360
More than 40 thematical aquariums, World’s biggest tunnel aquarium,Real size plane and ship wreckage, More than 200 sharks
1 Gün
%3
İndirim
Satın Al
Bu turda çocuk kabul edilmiyor.

Burası Antalya Akvaryum!

Binlerce çeşit balığın, okyanuslardan gelen çok özel deniz canlılarının, muhteşem su altı dekorları içinde ve kendilerine özgü yaşam alanlarında, sizlerle buluşmayı beklediği yer...

40 tematik akvaryumun ardından 131 metre uzunluğuyla dünyanın en uzun tünel akvaryumu da Antalya Akvaryum’da.

Toplam su hacmi 7,5 milyon litreden fazla olan Antalya Akvaryum’un su altı mağarası bölümünden izlenebilen Köpek Balığı Besleme Şovu her gün saat 12:00’de ve Birberonla Koi Balığı Besleme saat 14:00’de.

Antalya Akvaryum, görebileceğiniz en canlı cazibe merkezi.

Bu büyük avantajla, Antalya Akvaryumu şimdi gezmeyecekseniz ne zaman gezeceksiniz?

*Ziyaretinizi planlarken; sitemizden avantajlı paketlerimiz ile birlikte uygun fiyatlı transfer hizmeti de satın alabilirsiniz.

Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM