Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Foklarla Yüz Yüze
7.5 milyon litre su kapasitesi
binlerce canlı türü
Foklara dokunma şansı ve
Dilerseniz size özel fotoğraflar
1 Gün
%
İndirim
Satın Al
Bu turda çocuk kabul edilmiyor.
Antalya Akvaryum’un içinde de, dışında da hayat var! İçeride; sihirli su altı dünyasında, bizim denizlerimizden, dünya denizlerinden bugüne kadar hiç bu kadar yakından görmediğiniz deniz canlıları, dışarıda zekasıyla sizi hayrete düşürecek bir fok! Antalya Akvaryum’da çocuklarınızla birlikte çok şey öğreneceğiniz, eğlence dolu bir günde, kendinizi, bir foku alkışlarken bulacak, onun sevimliliğine ve yaptığı inanılmaz hareketlere hayran kalacaksınız. Tabi, bunun için; önce bu heyecan ve eğlence dolu paketi satın alıp, Antalya Akvaryum'a gelmeniz gerek! :)

Zekalarıyla sizi hayrete düşürecek foklar da Antalya Akvaryum’da!

Çocuklarınızla birlikte çok şey öğreneceğiniz, eğlence dolu bir günde, kendinizi bir fokla yüz yüze bulabilir, onun sevimliliğine ve yaptığı inanılmaz hareketlere hayran kalabilirsiniz.

Tabi, bunun için; önce bu heyecan ve eğlence dolu bu paketi satın alıp, Antalya Akvaryum'a gelmeniz gerek!

UYARILAR

Foklarla Yüz Yüze, bir aile programıdır ve 4 kişiye kadar olan ailelere sadece 1 program fiyatı uygulanır.

Foklar ile fotoğraf çekmek için yerinde bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Aktivite, Antalya Aquarium teras katı açık havuzunda yapılmaktadır ve yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir.

Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM