Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Full Plus Package
AQUARIUM, SNOW WORLD & ICE MUSEUM, WILDPARK TROPICAL REPTILE HOUSE, OCEANRIDE XD CINEMA
-
%
İndirim
Satın Al
Bu turda çocuk kabul edilmiyor.

Full pakette, full heyecan, full eğlence! Dolu dolu bir gün...

Akvaryum’da, farklı türlerde, dünyanın deniz canlısı, Wildpark’ta rengarenk egzotik canlılar, Kar Dünyası'nda dört mevsim kar topu eğlencesi, Oceanride XD Cinema’da, en son teknoloji ile gerçek hikayelerle üç boyutlu su altı filmi…

Bütün heyecan ve eğlence, tek nefeste, bu pakette!

Öyle bir cazibe merkezi düşünün ki; su altından, tropik ormanlardaki vahşi yaşama, yaz günü, karlar altında sıcak bir yudum sahlepden, buz müzesinde, soğukla şekillenen sanata, üç boyutlu sinemadan, açık ve kapalı alanlarıyla 7’den 77’ye herkese hitap etsin!

Üstelik, bu  hepsi, tek bir kombine pakette, inanılmaz bir avantajla! Full paket fırsatlarımızı iyi incelemenizi tavsiye ederiz.

*Ziyaretinizi planlarken; sitemizden avantajlı paketlerimiz ile birlikte uygun fiyatlı transfer hizmeti de satın alabilirsiniz.

Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM