Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Multipass Aquarium
365 gün boyunca Akvaryum bölümüne Sınırsız giriş hakkı sağlayan kişiye özel kart. Su altının sihirli dünyasını tekrar tekrar keşfedin! Binlerce su altı canlısına özel vakit ayırın…
1 Gün
%
İndirim
Satın Al
Bu turda çocuk kabul edilmiyor.

Multipass Card, Antalya Aquarium’un yeni fırsatıdır. Ziyaretiniz sırasında günlük ücretlere oranla küçük bir farkla elde edeceğiniz Multipass kartınız ile hiçbir ek ücret ödemeden 1 yıl süresince; 365 gün boyunca dilerseniz her gün tekrar tekrar Antalya Aquarium’u ziyaret ederek su altının sihirli dünyasını ve daha fazlasını derinlemesine keşfedebilirsiniz.

Multipass Kart kullanım koşulları

– Multipass kartınız 365 gün boyunca kartınızın ön yüzünde belirtilen alanlarda ücretsiz giriş imkanı sağlar.
– Ücretsiz giriş hakkı kişiye özeldir. Satılamaz ve devredilemez
– Ücret iadesi veya ürün/ hizmet değişimi yapılamaz.
– Kasa ve turnikelerde ek kimlik sorgulaması talep edilebilir.

Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM