Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Multipass Full Paket
365 gün boyunca hem Akvaryum bölümüne, hem de Kar Dünyası & Buz Müzesi’ne, Tropik Sürüngenler Evi WildPark Antalya’ya ve Oceanride XD Cinema’ya sınırsız giriş hakkı sağlayan kişiye özel Multipass kart fırsatı
-
%
İndirim
Satın Al
Bu turda çocuk kabul edilmiyor.

Multipass kart alırken, sadece akvaryum bölümünü kapsayan “MULTIPASS AQUARIUM” seçeneğinin yanı sıra, akvaryum bölümü ile birlikte diğer tüm eğlencelerimizi de kapsayan bir seçenek var! “MULTIPASS FULL PAKET” seçeneğiyle; Kar Dünyası & Buz Müzesi’nden, Tropik Sürüngenler Evi WildPark Antalya’dan ve Oceanride XD Cinema’dan da 365 gün boyunca sınırsız bir şekilde faydalanabilir, eğlence ve keşifte sınır tanımadan tekrar tekrar, doya doya eğlenebilirsiniz.

Multipass Kart kullanım koşulları

– Multipass kartınız 365 gün boyunca kartınızın ön yüzünde belirtilen alanlarda ücretsiz giriş imkanı sağlar.
– Ücretsiz giriş hakkı kişiye özeldir. Satılamaz ve devredilemez
– Ücret iadesi veya ürün/ hizmet değişimi yapılamaz.
– Kasa ve turnikelerde ek kimlik sorgulaması talep edilebilir.

Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM