Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Ana Tank ve Tünel

5 milyon litreden fazla su bulunan ana tank içerisinde, 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu sizleri bekliyor. İlk olarak karşınıza çıkan bire bir boyuttaki uçak batığının hikyesini incelemeyi unutmayın.

 

Tünelin birinci bölümü tropik resif yaşamının betimlendiği bölümdür. Buradaki dekorasyon, dünyanın en büyük tropik resif dekorasyonlarından biridir. Tünelin birinci bölümü su altı mağarasına bağlanır. Buradaki izleme pencereleri ana tank içerisindeki canlıların en yakından izlenebildiği pencerelerdir. Tünelin ikinci bölümü Batık Şehir Atlantis ve Akdeniz temalarını anlatır ve ardından korsan batığı izleme bölümüne ulaşılır. Bu bölümde bulunan amfi tiyatro düzeninde dinlenebilir ve hazinelerin etrafında dolanan köpekbalıklarını seyredebilirsiniz. Tünelin en uzun ve üçüncü bölümüne girildiğinde sol tarafta yer alan denizaltı batığı çok ilginç su altı canlılarına ev sahipliği yapar. Tünelin çıkışından hemen once köpekbalıkları ve vatozların üzerinizden geçişlerini seyretmeyi unutmayın…

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM