Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Biberonla Balık Besleme

Antalya Akvaryum’un tematik akvaryumlar bölümünde bulunan şelale içerisinde koi balıkları bulunmaktadır. Koi balıkları akıntılı suları seven renkli bir türdür. Bu balıkların bir başka ilginç özelliği ise biberonla beslenebilmeleridir. Her gün saat 14:00’da ücretsiz olarak yapılan bu etkinliğimizde, balıklara özel hazırlanan karışımlar biberonlarla ziyaretçilerimize verilmektedir. Balıkların beslenme düzeni doğrultusunda kısıtlı sayıda olan biberonlardan alarak siz de koi balıklarımızı biberonla besleyebilirsiniz. Bu muhteşem deneyimi sosyal medyada paylaşmayı da unutmayın.

 

  

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM