Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Çim Alan Etkinlikleri

Okulunuzun öğrencileri ve aileleri için eğlenceli bir etkinlik mi düzenlemek istiyorsunuz?

Şirketinizin çalışanlarını motive edecek farklı bir takım çalışması mı planlıyorsunuz?

Torosların gölgesinde ve Konyaaltı sahiline sadece 70 metre mesafede Antalya Aquarium teras katında bulunan 5000 metrekarelik çim alanımızda heyecanlı ve eğlenceli etkinliklere katılabilirsiniz! Üstelik tüm etkinliklerimiz ücretsiz ve turnuva şampiyonlarına da sürpriz hediyeler var! Bu özel günlerde ayrıca kahvaltı, Akvaryum, WildPark ve Kar Dünyası ve Buz Müzesi girişlerinde özel indirimler sizleri bekliyor!

 

  

 

  

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM