Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Doğum Günü

Çocuğunuzun Doğum Günü Partisini Unutulmaz Kılın!

Mad Science dogum günü partileri tüm dünyada, eğlenceli, heyecan dolu, yüksek enerjili, interaktif aktivite ve deneyleri sunmasıyla tanınır.
3-12 yas arası çocuklar için tasarlanmıştır ve içeriği yaşa göre uyarlanır.
Doğum günü çocuğu ve arkadaşları aktivitelerde birebir görev alırlar.
Parti programı 20 çocuk için 1 Mad Science eğitmeni tarafından verilmek üzere tasarlanmıştır. Sayının 20’yi aştığı gruplar için 1 MS Eğitmeninin yanında 1 Asistan MS Eğitmeni görevlendirilir. Kullanılacak malzemeler çocuk sayısına göre hazırlanır.

 

Bu doğum günü unutulmayacak!

Gold parti programları 45-60 dakika sürmektedir.
Sizin seçtiğiniz mekanlarda rahatlıkla verilir. 1 adet (1,5-2,5 metre uzunluğunda) dikdörtgen masa, elektrik prizi, istenir.
Daha önce bir Mad Science programını alan dilerse farklı diğer Mad Science doğum günü parti programını seçerek hayal gücünü ateşleyen unutulmaz bir partiye sahip olur.
Doğum günü çocuğuna özel Mad Science posteri hediye edilir.
Parti programımız deneyimli MS Eğitmeni tarafından verilir.
Profesyonel ve güvenli ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilen gösteri ve deneyler içerir.

 

Eglenceyi Uzatmak Isterseniz…

Gold parti programına ilave bedel ile daha da eğlenceli bir parti yapma firsatına sahip olursunuz. Premium parti programları, 1 saat 30 dakika sürmektedir.

 

  

 

  

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM