Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Evlilik Teklifi

Antalya Aquarium’da tünelde özel düğün akşam yemeği

 

1) Masa ve sandalyelerin fildişi şifonlarla süslenip, masa üstüne altın rengi runnerlar koyulacak. Masa üstüne canlı çiçeklerle süslenecek, masada tabakların altına altın rengi supla konacak peçetelere altın rengi peçete bilekliği takılacak. Masa üstü mumlarla ve midye kabuklarıyla süslenecek. Gelin ve damadın baş harflerinin yazıldığı kadehler hazırlanacak

2) Özel düğün yemeği, limitsiz yerli içki ve içecek

3) 1 katlı deniz yıldızlarıyla süslenmiş özel düğün pastası, bir şişe düğün şampanyası

4) Canlı Müzik (klasik gitar veya keman)

5) Gelin el çiçeği ve damat yaka çiçeği.

6) Gelin için özel kuaför ve makyaj uzmanı otele gelecek. Gün boyu gelin ve damatla ilgilenecek dil bilen danışmanı olacak

7) Özel Profesyonel Fotoğrafçıyla 350 ile 700 kare arasında resim çekilecek (Orijinal çekim haliyle CD teslim edilecek). Gelin ve damat özel korsan kıyafetleri ile batık korsan gemisi önünde imaj fotoğrafları çektirebilir.

8) Antalya Aquarium’a giriş ücreti

 

  

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM