Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Değerli Misafirimiz,

 

Dünyanın en Büyük Tünel Akvaryumu Antalya Aquarium’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Antalya Aquarium yetkili acenteleri vasıtası ile Alanya ve Side ilçelerinden aşağıda listesi verilen noktalardan her gün, Belek, Kundu, Antalya Merkez ve Kemer ilçelerinden her gün günde 2 defa shuttle servisleri yapmaktadır.

 

a. Lütfen sepetinize eklediğiniz tura ek olarak transfer hizmeti almak için istediğiniz Bölgeyi, noktayı ve alınış saatlerini sırayla seçerek işaretleyiniz.

b.Alınış noktaları belirtilen otellerin caddeye bakan ana güvenlik kapısıdır. Belirtilen alınış saatinde belirtilen noktada bulunmak siz değerli misafirlerimizin sorumluluğundadır.

c.Üzerinde “ANTALYA AQUARIUM SHUTTLE” levhası bulunan araçları ve isminizi teyit eden görevlileri takip ediniz.

d. Satın aldığınız ürün için verilen kod aynı zamanda ( satın almış iseniz) transfer kodunuz olarak da geçerli olacaktır.

e. Satın alma ve transfer detaylarınız işlem sonunda size mail olarak iletilecektir. Antalya Aquarium gerektiğinde alınış saati ile ilgili +, – 30 dakikalık değişiklikler yapma hakkını saklı tutar ve varsa değişiklikler bir gün öncesinden sizlere mail ile bildirilir.

f. Transferinizi yapan aynı araç sizi alınış noktanıza bırakacak olan araçtır. Antalya Aquarium’a varışınızda görevli arkadaşlarımız sizleri karşılayacak, Satın alma kodunuzu teyit edecek ve giriş biletlerinizi sizlere takdim edeceklerdir.

g.Antalya Aquarium alanından ayrılış saati genellikle varış anından itibaren 2,5 saattir. Lütfen değişiklikler için karşılama görevlisinin yönlendirmelerini dikkate alınız. Anons edilen ayrılış saatine uymayan misafirlerimizin dönüşleri kendi sorumluluklarında olacaktır.

h.Transfer hizmetini Antalya Aquarium giriş gününüzden bir gün önce ve saat 17:00’den önce satın almanız şattır.

Transfer Ekle
Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM