Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Gelecek Etkinlikler

Antalya Akvaryum’da
Gençler Eliyle Sanat, Hayat Buluyor!

Genç Ressamlar, Akvaryum’a Renk Katıyor…

Antalya Özel Lara Açı Okulları öğrencileri, 10-16 Mart 2017 tarihleri arasında, Antalya Akvaryum’da resimlerini sergileyecekler. Serginin açılışı; Özel Lara Okulları İlköğretim Okulu Müdürü Sayın, Sevgi Karabayır, Özel Lara Okulları Resim Öğretmeni Sayın Gamze Aydın Çıragöz ve Antalya Akvaryum Genel Müdürü Sayın Kemal Kumkumoğlu’nun birlikte katılımlarıyla 10 Mart 2017 Cuma günü Saat:15:00’da yapılacak. Genç yeteneklere destek vermek için tüm sanatseverleri açılışımıza davet ediyor, emeği geçen herkesi gönülden kutluyoruz.

 

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM