Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Kat Planları

Flaş kullanmayın!

Doğal ortamlarında fotoğraf makinenizin flaşı gibi aniden parlayan ışık kaynakları bulunmayan su altı canlıları, flaş her patladığında geçici olarak kör oluyor! Işığın aniden parlamasından dolayı refleks göstererek akvaryum içerisinde bulunan dekorlara çarparak kendilerini veya beraber yaşadıkları diğer canlıları yaralayabiliyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM