Antalya Aquarium


Discover world’s biggest tunnel aquarium! Official sales site is now online! Get your tickets with special online discounts, plan your visit and discover your imagination! Don’t forget to check special offers including Snow World & Ice Museum, WildPark Tropical Reptile House and Oceanride XD Cinema. Best prices, special packages… Book now!

Dünya’nın en büyük tünel akvaryumunu keşfedin! Çevrimiçi satış sitemizde yerleşik misafirlerimize özel indirimli fiyatlarımızı yakalayın. Ziyaretinizi planlayın ve hayal gücünüzü keşfedin. Kar Dünyası & Buz Müzesi, WildPark Tropik Sürüngenler Evi ve Oceanride XD Sinema’yı da kapsayan özel teklif ve fırsatları incelemeyi unutmayın. En uygun fiyatlar ve özel fırsatları kaçırmayın, hemen satın alın!

Devamı
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Okul Gezileri

Her yaştan öğrenci gruplarına çok ilginç ve büyülü bir macera sunan Antalya Aquarium, anaokulu, ilk ve orta öğretim gruplarına özel grup indirimleri sunar. Öğrencilerinizle birlikte muhteşem su altı canlılarını, köpekbalıklarını görebilir, onlara akvaryum içerisinde bulunan bilgi panolarındaki bilgileri aktarabilir ve hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşatabilirsiniz. Devamında dünyanın en ilginç ve renkli tropik canlılarının bulunduğu WildPark’da öğrencilerinize Amazon ormanlarını, muson yağmurlarını, çölleri ve görecekleri canlılarla ilgili ilginç hikayeleri anlatabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz dört mevsim kar keyfi sunan Kar Dünyası ve Buz Müzesi’nde öğrencilerinizle kar topu oynayabilir ve karda kayabilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli bir okul gezisi planlamak için lütfen 0242 245 6565 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

 

Antalya Aquarium | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM